1. Direniş Karatay izle

  Direniş Karatay izle

  1080P Yerli Film

  Direniş Karatay 2018 yerli film izle, Direniş Karatay online izle, Direniş Karatay hd alternatifler ile en yüksek kalitede, Onlinefilmizletv.com iyi seyirler diler.

  Yıl 1243. Selçuklu Devleti için fetret devrinin başladığı yıl. Doğudan yola çıkıp Asyayı işgal eden Moğollar, Büyük Hanın karşısındaki son güçlü Sultanı yok etmek için Anadoluya sefer kararı alırlar. Sivas-Kösedağda devrin iki güçlü ordusu Selçuklular ve Moğollar karşı karşıya gelirler. Selçuklu başkenti Konyada Sultansız kalmış bir milletin kaderi tartışılmaktadır: Ya Büyük Hana biat edilecek ve Türk boylarının bağımsızlığı sona erecektir ya da gizli bir direniş ateşi yakılıp yeni bir devlet kurulacaktır. Beylerin ve emirlerin çoğu Büyük Han hizmetine girmek için can atarken boyun eğmeyen bir Emir, Ahi Teşkilatını arkasına alıp tarihi değiştirecek bir karar alır. Emir Celaleddin Karatay, Büyük Hanla onun hiç tahmin etmeyeceği bir yöntemle mücadele edecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.1   117

  •  Tür: Aksiyon , Gerilim , Savaş , Tarih
  •  Orjinal Adı: Direniş Karatay
  •  Süre: 113 Dakika
  •  Web Sitesi: http://direniskaratay.com/
  •  Ülke::
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı